У Кропивницькому попрощалися з двома Героями-захисниками (ФОТО)

Сьогодні, 4 червня,  на Далекосхідному кладовищі кропивничани провели в останню путь Героїв, які віддали своє життя незалежність рідної землі: молодшого сержанта Віталія Шошина і молодшого сержанта Юрія Масалітіна.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Віталій Шошин народився 26 листопада 1975 року в селі Катеринівка Кропивницького району Кіровоградської області. Навчався в Катеринівській загальноосвітній школі. Після школи працював учнем токаря в Кіровоградському рудоуправлінні. Закінчив автошколу.

З 1993 по 1995 рік проходив військову строкову службу в повітряно-десантних військах. Після служби працював водієм на різних підприємствах міста. Одружився, народилась донька.

Згодом пішов служити за контрактом в 3-й окремий полк спеціального призначення. З 2016 по 2018 рік брав безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. Був відзначений відомчими нагородами.

Після закінчення контракту працював водієм-далекобійником в Європі. З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України  Віталій Шошин приєднався до 174-го окремого батальйону територіальної оборони Збройних сил України. Служив на посаді командира 2-го стрілецького відділення 3-ої стрілецької роти військової частини А7340.

Молодший сержант Віталій Шошин загинув 28 травня 2022 року поблизу населеного пункту Борівське Сєвєродонецького району Луганської області під час виконання бойового завдання. Офіційно вважався безвісті зниклим. Без рідної людини залишились дружина, донька та онук.

Юрій Масалітін народився 5 лютого 1995 року в місті Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №26 та в Созонівській загальноосвітній школі Кропивницького району. У 2014 році закінчив вище професійне училище №4 за спеціальністю «електрогазозварювальник».

Пройшов військову строкову службу та продовжив служити за контрактом в лавах Національної гвардії України
З 2019 року, продовжив військову службу за контрактом у військовій частині А2077. З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України Юрій Масалітін продовжив захищати Батьківщину на посаді старшого оператора групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціальних операцій військової частини А2077.

Брав участь у виконанні завдань в точках бойового зіткнення на Донецькому та Запорізькому напрямках. Нагороджений відзнакою Президента України – медаллю «Захиснику Вітчизни», відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «За зразкову службу». За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою Юрія Масалітіна нагороджено відзнакою головнокомандувача Збройних сил України – нагрудним знаком «Золотий хрест».

Молодший сержант Юрій Масалітін загинув 28 травня 2024 року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області внаслідок артилерійського обстрілу. 

Панахиду за загиблими Героями відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

1

2

3

4

5

6

Фото: Суспільне Кропивницький.

Нагадаємо, вважався зниклим безвісти: у Кропивницькому попрощалися із захисником (ФОТО)

Читайте також: Кіровоградщина втратила на війні ще трьох захисників (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар