Скелелазка з Кропивницького стала чемпіонкою України

Кропивницька скелелазка Євгенія Чернявська стала чемпіонкою України на змаганнях у Кременчуку.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів відбувся у Кременчуці 23-25 травня.  У змаганнях взяли участь 43 найсильніші спортсмени, представники 10 закладів вищої освіти з п’яти регіонів України.

Срібною призеркою в лазінні на складність серед жінок стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Євгенія Чернявська. У змаганнях із двоборства (олімпійський вид програми) чемпіонкою також стала Євгенія Чернявська, а срібною призеркою – Олександра Калмикова. У командному заліку з двоборства збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце.

Чемпіони та призери були нагороджені дипломами та медалями Міністерством освіти і науки України.

1

2

3

4

Нагадаємо, «Сильні України»: у Кропивницькому відбулися змагання для ветеранів (ФОТО)