Кропивницький попрощався із трьома загиблими Героями (ФОТО)

Фото: Кропивницька міська рада

Сьогодні, 18 квітня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани попрощалися із загиблими земляками – Героями.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Руслан Бєланов народився 4 вересня 1973 року у Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі №14, потім в будівельному технікумі, по закінченні якого працював у будівельних організаціях та на виробництві будівельних конструкцій і матеріалів. Потім пройшов навчання та змінив фах, опанував спеціальність машиніста аміачних холодильних компресорних агрегатів.

Закінчив факультет фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Створив «Федерацію кунг-фу Кіровоградської області», був її президентом. Одночасно він став тренером, наставником, вчителем для усіх охочих займатися цим мужнім видом спорту.

Руслан Бєланов – майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з кунг-фу, член національної збірної команди України, тренер-викладач. Понад 20 років він активно навчався та навчав учнів мистецтву кунг-фу і сам став Майстром.
Активно займався також пішим туризмом по рідному краю, ходив в команді і сам на байдарках і човнах річками України. Був нагороджений відзнакою «За розвиток українського спорту».

У жовтні 2023 року став до лав Збройних Сил України. Служив на посаді старшого стрільця механізованого відділення.

Солдат Руслан Бєланов загинув 11 грудня 2023 року під час бойового зіткнення з противником поблизу населеного пункту Синьківка Купʼянського району Харківської області. Без рідної людини залишились мама, дружина, двоє синів та двоє онуків.

Ярослав Попов народився 24 грудня 1972 року в Конотопі Сумської області. В юнацтві Ярослав займався спортом, брав участь у змаганнях та здобув звання майстра спорту з греко-римської боротьби. У 1990 році вступив до Кіровоградської льотної академії, де навчався на пілота-штурмана, успішно завершив навчання з червоним дипломом, пройшов військову кафедру та став офіцером запасу.

Після закінчення вишу одружився та залишився в Кропивницькому. У 1996 році Ярослав Попов став співзасновником відомої містянам мережі аптек «Ліки-плюс».  26 років він займав посаду заступника директора компанії.

У листопаді 2022 року Ярослав Попов виступив на захист Батьківщини. Служив на посаді командира механізованого взводу.

Старший лейтенант Ярослав Попов загинув 27 липня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області, зупиняючи навалу російських агресорів. Без нього залишилися дружина, син, батько та брат захисника.

Андрій Русов народився 9 лютого 1989 року в селі Оникієве Маловисківського району Кіровоградської області. Навчався в Оникієвській загальноосвітній школі, отримав срібну медаль. Закінчив Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю «вчитель трудового навчання, основ здоров’я та автосправи». Після навчання повернувся до рідного села та працював з 2011 по 2018 рік вчителем у місцевій школі.
Потім викладав трудове навчання та був вихователем в загальноосвітній школі № 31, тепер гімназія «Інтелект», та ліцеї «Мрія» міста Кропивницького.

У 2020 році за контрактом приєднався до лав Збройних Сил України. Із початком повномасштабного вторгнення росії на територію України продовжив захищати рідну землю.

Служив на посаді старшого водія відділення інженерно-аеродромного забезпечення. За час служби був нагороджений відзнакою міністра оборони України «Захиснику України» та відомчими нагородами.

Старший солдат Андрій Русов загинув 15 квітня 2024 року під час виконання службових обов`язків. Без турботливого, люблячого сина та брата залишились мама та сестра воїна-Героя.

Панахиду за загиблими відслужив архиєпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

1

2

3

4

5

6

7

8

Ф
9

Нагадаємо, служив на найгарячіших ділянках фронту: у Кропивницькому попрощалися із Героєм

Читайте також: “На щиті” повертається додому воїн з Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар