Діти загиблих добровольців отримуватимуть підвищену соціальну допомогу

@ narodna-pravda.ua

З квітня діти загиблих добровольців отримують державну соціальну допомогу в підвищених розмірах.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Міністерства соціальної політики.

На початку повномасштабної війни, стаючи на захист країни, не всі добровольці були оформлені до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ). Дехто, на жаль, загинув, у декого – залишились родини із дітьми. Донедавна через правову неврегульованість діти таких добровольців, отримували виплати нижчі, за виплати для дітей загиблих захисників та захисниць України.

Щоб забезпечити їм соціальну підтримку та справедливі виплати, у березні 2024 року Уряд прийняв рішення про збільшення розмірів адресної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців, які не входили до складу ДФТГ.

Так з 1 квітня її розмір підвищено з 2361 грн до 7800 грн на одну неповнолітню дитину та до 6100 грн – на кожну, якщо в сім’ї двоє і більше дітей. Виплата у таких розмірах буде здійснюватися щомісячно.

Підвищення відбулось автоматично, додатково звертатись нікуди не потрібно.

Нагадуємо: діти загиблих добровольців мають право на отримання пенсії у разі втрати годувальника, якщо загиблий тато чи мама мали необхідну кількість страхового стажу. Якщо ж страхового стажу на момент загибелі було недостатньо, дитині нараховується державна соціальна допомога.

Читайте також: Будинок для дітей-сиріт відкрили на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар