Молодь Кіровоградщини може долучитися до опитування і стати рушієм змін

Проєкт U-Report, покликаний у формі опитувань збирати думки молоді віком 14-24 роки з питань довкілля, волонтерства, медіаграмотності тощо стартував на Кіровоградщині за підтримки Unicef.

Про це Першій електронній газеті повідомили організатори.

Результати таких опитувань допомагають доносити думку молоді до ключових стейкхолдерів для започаткування сталих змін.

«Україна стала першою в Європі країною, де у 2015 році запрацював проєкт. Відтоді до опитувань долучилися близько 142 тисяч респондентів», – зазначають організатори і додають, опитування U-Report допомогли переконати місцеву владу відкрити молодіжний центр у Львові, розпочати національну програму з розвитку підприємництва, створити послуги з підтримки психічного здоров’я на початку пандемії COVID-19.

Водночас результати опитувань були враховані під час формування Національної молодіжної стратегії в Україні до 2030 року.

Організатори закликають молодь активніше долучатися до проєкту. Для цього створили чат-бот у Telegram – http://t.me/ureportukrainebot.

Про результати інформують на сайті https://ukraine.ureport.in.

«Головна задача платформи – через ваші відповіді стати рушієм змін, які є актуальними та важливими саме для вас! Адже завдяки вашим відповідям різноманітні громадські та міжнародні організації, державні установи бачать те, чим насправді живе і цікавиться молодь. Ці знання допомагають їм ініціювати саме ті програми і проєкти, які молоді дійсно потрібні! Тож, коли ви проходите анонімні опитування в U-Report, то генеруєте зміни у суспільстві», – йдеться у зверненні до молоді.

Читайте також: Урбаністичний проєкт для молоді стартує в містах Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар