У Добровеличківці відкрили безкоштовні курси німецької мови для дітей

У Добровеличківці на базі “Гончаренко центру” стартує набір на безкоштовні курси німецької мови для дітей. Заняття будуть відбуватися щотижня, а програма розрахована на тих, хто тільки починає вивчення мови.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Центру.

Як розповів директор простору в Добровеличківці Роман Холін, цей курс — можливість для дітей розпочати свою мовну подорож та вивчати німецьку мову з нуля.

«Програма курсу створена таким чином, аби зробити навчання для дітей не лише ефективним, а й веселим: інтерактивні вправи, просте пояснення складних граматичних конструкцій, багато розмовної практики та розмови про культуру й менталітет Німеччини. Обіцяємо: кожне заняття буде цікавим та захоплюючим», — діляться директор простору.

Організатори також додають: заняття будуть проводити щопонеділка та щосереди о 16:00. Після завершення курсу діти отримають сертифікати про навчання, які підтвердять опанування мови на базовому рівні.

Записатися на курс можна за номером +380 67 276 28 95. Заняття розраховані на дітей віком від 9 років, а проводитимуть навчання на базі Гончаренко центру Добровеличківка за адресою вул. Поповича, 13.

Нагадаємо, на Кіровоградщині відкрили безкоштовний кінозал для дітей.

Читайте також: Депутати Добровеличківської ТГ погодили передачу 24 дронів для ЗСУ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар