Освітянам Знам`янщини продали генератори за завищеними цінами

© pixabay.com

На Кіровоградщині повідомили про підозру постачальнику, який продав освітянам генератори сумнівної якості та за завищеними цінами. Наприкінці 2022 року підприємець поставив 14 бензогенераторів для шкіл та дитячих садків Знам’янщини.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кіровоградської обласної прокуратури.

Підозрюваний уклав з відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради договір про закупівлю 14 бензогенераторів для потреб навчальних закладів міста.

Слідчі з’ясували, що підприємство підозрюваного не спеціалізувалось на торгівлі цим товаром. Відповідно придбані освітянами генератори не відповідали умовам заявлених в договорі закупівлі, – ані їх технічним та якісним характеристикам, ані гарантіям експлуатації.

Крім того, ціна на аналогічні генератори на ринку була значно нижчою, ніж передбачено договором. Достовірно знаючи про це, підприємець вніс до офіційних документів дані щодо поставки саме тих генераторів, які передбачені специфікацією до договору. У подальшому заволодів сумою понад 800 тис грн., отриманих ним з місцевого бюджету.

Обвинувальний акт стосовно керівника місцевого відділу освіти, яка була відповідальна за вказану держзакупівлю, наразі перебуває на судовому розгляді.

Наразі триває слідство.

Нагадаємо, двом КП Кропивницького повернуть 2,7 млн гривень переплачених за електроенергію

Читайте також: начальника КЕВ Кропивницького підозрюють у завданні збитків державі

Поширити:

Залишити коментар:

коментар