Як знайти адреси та контакти МСЕК

Як знайти адреси та контакти МСЕК — одне із найпоширеніших питань, яке ставлять українці, звертаючись на «гарячу лінію» Міністерства охорони здоров’я.

Про це Першій електронній газеті повідомили в МОЗ.

У Міністерстві запевняють, що на період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена.

Зокрема, медико-соціальна експертна комісія (далі – МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Інакше кажучи, людина може пройти комісію незалежно від місця реєстрації, а за місцем фактичного перебування особи. Крім того, якщо пацієнт не має змоги особисто прийти на огляд МСЕК, рішення ухвалюється заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Варто наголосити, що для людей, термін переогляду інвалідності яких припав на цей період і які не можуть пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж пів року після його припинення/скасування.

Дійсні контакти МСЕК можна знайти по Україні за посиланням.

image

Національний контакт-центр МОЗ — 0 800 60 20 19 — надає безоплатні консультації. Українці можуть отримати відповідь на будь-яке питання зі сфери охорони здоров’я, зокрема, і як продовжити термін дії інвалідності.

Також, якщо під час проходження медико-соціальної експертної комісії порушують ваші права, зокрема у вас вимагають гроші за проходження МСЕК, звертайтеся до контакт-центру. Власне там є інформація стосовно контактів і місця розташування усіх медико-соціальних експертних комісій в Україні.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар