Буржуйки, пічки і скоби для воїнів виготовляють студенти Маловисківського ПТУ

Чергову велику партію бліндажних пічок, буржуйок і скоб для спорудження бліндажів виготовили і передали волонтерській спільноті KropHub майбутні зварники, що здобувають цю професію у Маловисківському профтехучилищі №16.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Цього разу виготовили 6 буржуйок і 850 скоб. А загалом за два місяці такої співпраці з кропивницькими і маловисківськими волонтерами передали на фронт більше ста пічок, кілька тисяч скоб для укріплення бліндажів та 36 буржуйок, які будуть зігрівати наших захисників.

3

“Активно працювати для фронту нам дозволяє одна з найкращих в системі профтехосвіти Кіровоградщини лабораторія зварювання, – розповів директор навчального закладу Олег Тереза. – Професії зварника тут навчаються десятки юнаків і дівчат. Хоч раніше ця справа вважалася суто чоловічою. Речі, необхідні для воїнів, студентам допомагають виготовляти досвідчені майстри Юрій Ахрамєєв, Сергій Лойтра, Валерій Луценко і Олег Грузін.”

Тим часом співпраця навчального закладу з волонтерами триває. Відвантаживши чергову партію готової продукції, майбутні зварники тут же почали роботу над новим замовленням для військових.

2

image

1

Нагадаємо, півтисячі пряників для бригади “Лють” спекли студенти Маловисківського ПТУ.

Читайте також: «26 наших». Як у Бобринецькому ПТУ бережуть пам’ять про загиблих випускників

Поширити:

Залишити коментар:

коментар