Громада з Кіровоградщини потрапила на навчальний курс від U-LEAD

© Freepik

Команда Первозванівської громади стала однієї з 40 відібраних учасників навчального курсу “Кроки для спеціалістів. Управління проєктним циклом” від U-LEAD.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби U-LEAD.

Навчальна програма стартувала у вересні. До участі були відібрані громади, які сформували команди з представників органів місцевого самоврядування, комунальних інституцій та громадських організацій. У U-LEAD зазначають, що навчальна програма має підсилити інституційну стійкість громад в залученні зовнішніх ресурсів через навчання проєктних команд.

Олег Яременко, керівник регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Кіровоградській області, зазначає:

«Управління проєктами – це знання, які дуже цінні для громад. Експерти відзначають дуже багато можливостей для розвитку та реалізації ідей через грантування та залучення донорських коштів. Для громад важливо навчитися залучати зовнішні ресурси, працювати з донорами і вдосконалювати свої знання та практичні навички».

Також залучення додаткових ресурсів набуває важливого значення в умовах військової агресії проти України та обмеженого бюджетного фінансування в громадах, а також враховуючи повоєнні перспективи відбудови.

Впродовж десяти тижнів команда Первозванівської громади разом із колегами з інших областей буде вчитися формулювати мету, завдання та результати, планувати бюджет проєкту і презентувати його потенційним донорам. Крім того, кожна команда прийшла із своєю ідеєю, яку доопрацює та оформить у вигляді заявки з допомогою експертів.

Експерти U-LEAD розділили навчальну програму на 9 основних кроків, поєднавши у них теорію, практику, а також опрацювання власної ідеї самостійно та консультуючись з експертами.

Участь у навчанні стане основою для можливостей проєктних команд громад щодо продуктивного співробітництва з міжнародними фінансовими та донорськими організаціями. За результатами навчання за умови успішного проходження підсумкового тестування учасники програми отримають сертифікати.

Нагадаємо, Бобринецька громада увійшла до Мережі з обміну досвідом у сфері безпеки.

Читайте також: Для громадських активістів Кіровоградщини провели тренінги з локальної підтримки

Поширити:

Залишити коментар:

коментар