Юрій Дрозд представив колективу Театру корифеїв його нового керівника

Голова обласної ради Юрій Дрозд представив колективу Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького його нового директора-художнього керівника Сергія Корнієнка сьогодні, 27 вересня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

«Маю за честь представити вам нового керівника Театру корифеїв Сергія Корнієнка. Він уже зарекомендував себе талановитим актором та режисером. Я знаю, що з новим керівником на наш театр чекають творчі звершення – нові постановки, вистави, концерти тощо. Вірю в те, що силах Сергія Вікторовича зробити наш театр флагманом українського мистецтва, відомим далеко за межами нашої держави. Переконаний, що талановитий і досвідчений колектив Театру корифеїв допоможе реалізувати всі творчі задуми нового керівника», – наголосив Юрій Дрозд під час зустрічі з колективом.

Голова обласної ради чекає, що вистави театру імені Марка Кропивницького побачать шанувальники мистецтва у Чернівцях та Миколаєві, Черкасах та Ужгороді, Львові та Одесі, Вінниці та Херсоні тощо.

«Обласна рада зробить усе, аби організувати і забезпечити ці гастролі», – підкреслив Юрій Дрозд, зазначивши, що найближчим часом чекає на виступи колективу театру в Польщі, Словаччині, Німеччині та Угорщині – там, де нині сконцентрувалась найбільша кількість українців, що виїхали за кордон, рятуючись від війни.

1

2

3

4

5

Нагадаємо, директору Театру корифеїв вручили розпорядження про звільнення (ВІДЕО)

Читайте також: у Кропивницькому завершився театральний фестиваль “Вересневі самоцвіти”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар