У Кропивницькій міській раді діти загиблих воїнів отримали іменні кулони

Вчора, 22 вересня, у Кропивницькій міській раді військово-цивільна спілка “Бойове братерство України” за підтримки міської влади зібрала родини загиблих в російсько-українській війні.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Двадцять дітей, які втратили найріднішу людину, отримали цього дня “Батьківське серце” – пам’ятні іменні кулони. Їх створили не дизайнери, а військові. Це серце, обрамлене терновим вінком з краплинкою крові, на звороті зазначено ім’я і прізвище загиблого.

“Кулон не проста прикраса, а оберіг дитині, який передають бойові побратими від загиблого батька”,- зазначили в пресслужбі міськради.

Кулони вручили командир Кіровоградського братерського полку ВЦС Бойового Братерства України Микола Джоган і голова ГО «Єдина родина Кропивниччини», відповідальна за проєкт «Батьківське серце» в нашій області, Олена Степанок.

“Це сердечко стане нашим діткам нагадування про їхніх батьків. Ми беремо на себе відповідальність допомагати родинам загиблих Героїв. Дуже тяжко зараз вручати ці кулони дітям, які втратили дорогу людину, тяжко дивитися в їхні очі. Наш обов’язок зробити так, аби вони мали щасливе майбутнє”, – сказав Микола Джоган.

У свою чергу, дружина загиблого Героя Сергія Коновалова Ірина передала Миколі Джогану срібло, яке послугує матеріалом для виготовлення «Батьківських сердець».

1

2

3

4

5

6

7

8

Нагадаємо, у Кропивницькому дитсадку ярмаркували та збирали кошти на авто для захисників

Читайте також: дітей воїнів безкоштовно годуватимуть в садочках Олександрії

Поширити:

Залишити коментар:

коментар