На Кіровоградщині може з`явитися міні-ферма з крафтового сироваріння та центр очищення води

Ілюстративне фото

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області профінансує ще чотири бізнес-проєкти за результатами другої хвилі конкурсу для суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на директорку фонду Ольгу Ковальову-Алокілі.

За рахунок коштів фонду і обласного бюджету та за співфінансування громад підприємцям нададуть 700 тисяч гривень.

«Серед 4 переможців – 2 стартапи та 2 діючих бізнеси. Проєктами передбачається відкриття учасником бойових дій кав’ярні «Ваніль», облаштування Центру очищення води та освітнього простору «Мозаїка» у Кропивницькому, а також створення міні-ферми для виробництва крафтових сирів у Первозванівській громаді. Реалізація проєктів дасть можливість додатково створити 10 робочих місць», – зазначила Ольга Ковальова-Алокілі.

Третя хвиля прийому бізнес-проєктів для отримання фінансової підтримки триватиме до 20 жовтня.

«Надихає, що з кожним роком все більше охочих користується важливим і у той же час простим інструментом залучення фінансової підтримки для розвитку свого бізнесу або початку власної справи. Якщо у 2019 і 2020 роках фонд профінансував по одному проєкту, то у 2021 – 8. Навіть попри початок повномасштабного вторгнення у 2022 році фінансову допомогу надали на реалізацію 6 бізнес-проєктів. Цього року маємо вже 10 переможців конкурсу, та Наглядова рада фонду прийняла рішення оголосити ще третю хвилю», – розповіла членкиня Наглядової ради, депутатка обласної ради Наталія Ревенко.

Для залучення фінансової підтримки слід звернутися за адресою: місто Кропивницький, вулиця Тараса Карпи, 84, кабінет 417.

Окрім цього, 6 бізнес-проєктів профінансує Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області у рамках першої хвилі конкурсного відбору 2023 року.

Нагадаємо, воєнні дії надихнули жительку Кіровоградщини на відкриття швейного ательє

Читайте також: як посилання в інтернеті перетворилося на стрітфуд-кафе у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар