Пункти Незламності у Кропивницькому запрацюють на початку жовтня

У Кропивницькому Пункти незламності  будуть готові надати тепло і захисток із 1 жовтня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Підготовка Пунктів незламності у Кропивницькому триває у плановому режимі: продовжується накопичення необхідних паливо-мастильних матеріалів, забезпечення локацій необхідними запасами продуктів харчування, питної води.

У свою чергу,  секретар міськради Олег Колюка доручив керівникам детально опрацювати режим роботи і порядок оплати праці чергових у пунктах обігріву, механізм охорони об’єктів і координації діяльності з органами поліції.

“Вже 26 вересня ми проведемо чергове засідання Штабу і підіб’ємо підсумки нашої роботи. Знаючи підступність нашого ворога, його велике бажання руйнувати інфраструктуру наших міст, у першу чергу енергетичних, маємо до 1 жовтня забезпечити повну готовність усіх Пунктів незламності у Кропивницькому, щоб надати містянам і внутрішньо переміщеним особам необхідні тепло і захист. Крім того, необхідно вже зараз продумати варіанти облаштування додаткових пунктів обігріву в обласному центрі. Зима обіцяє бути суворішою, ніж минулого року, тож маємо бути у підвищеній готовності”,- підсумував Олег Колюка.

Нагадаємо, українцям варто готуватися до ще однієї складної зими – експерти

Читайте також: теплове господарство Кропивницького готове до нового опалювального сезону на 70%

Поширити:

Залишити коментар:

коментар