МВС скасувало обмеження на кількість спроб здачі іспиту з водіння

© Freepik

Кандидати у водії можуть складати практичні  іспити у сервісних центрах МВС необмежену 
кількість разів.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням пресслужбу  на  РСЦ  МВС в Кіровоградській області.

Після початку війни в нашій державі багато українців пересіли на автомобілі. В умовах повномасштабного вторгнення – це не лише зручний спосіб пересування. У разі загрози можна швидко вивезти сім’ю в безпечне місце та врятувати життя рідних. Тому охочих навчитись керувати автівками щоденно стає більше. Доступні послуги майбутні кермувальники можуть отримати у сервісних центрах МВС.

Після успішного складання практичного іспиту в автошколі, наступний етап – звернення до сервісних центрів МВС. Часто хвилювання та невпевненість заважають скласти практичний іспит з першого разу. Якщо раніше було лише 3 спроби, то з 1 серпня – необмежена кількість разів упродовж 2 років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки в  автошколі.

Також збільшився інтервал часу між спробами складання як теоретичного, так і  практичного іспитів. Тепер кандидати у водії мають 10 календарних днів, аби підготуватися.

Нагадуємо, що майбутні кермувальники можуть складати теоретичні іспити необмежену кількість разів упродовж 1 року на період дії свідоцтва про теоретичну підготовку в  навчальному закладі.

Крім того, оновили  екзаменаційний лист  практичного іспиту. У ньому визначені типові помилки та критерії, за якими будуть оцінюватися здібності кандидата на право отримання посвідчення водія.

Щоби краще підготуватись до практичного іспиту, майбутні водії можуть ознайомитись з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами онлайн. Вони  розміщені на сайті Головного сервісного центру МВС за  посиланням.

Записатись на іспит з практичного керування авто у сервісному центрі МВС можна зручним  для вас способом. Оформити талон попереднього запису можна через термінал у приміщенні сервісного центру МВС, або онлайн через функціонал е-запис. Він діє в рамках пілотного проєкту із забезпечення складання прозорих іспитів і доступний у 8 регіонах України. Зокрема,  на Львівщині, Київщині, Одещині, Вінниччині, Рівненщині, Житомирщині, Кіровоградщині та Сумщині. Також існує можливість отримати талон онлайн у місті Києві.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в фейсбуці та інстаграмі. 

Нагадаємо, процес купівлі-продажу автомобілів хочуть перевести в ДІЮ

Читайте також: в Україні почали діяти е-протоколи обов’язкового техконтролю автотранспорту

Поширити:

Залишити коментар:

коментар