![рпг](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2023/07/359538191_1238514846853943_3075845777931932553_n-678x381.jpg)
Гранати до РПГ з підписами “З КРАСНОСІЛЛЯ і ГУТНИЦІ” отримали російські окупанти від захисників з Олександрівської громади.
Про це повідомляє Перша електронна газета.
Фото “подарунку” для загарбників надав військовий, уродженець села Красносілля Олександрівської громади, який нині воює на Запорізькому напрямку у десантно-штурмових військах.
В листуванні воїн зазначив, що це боєприпаси до ручного протитанкового гранатомету. Така своєрідна його та його побратимів помста не лише за рідне село, а й за всі українські села і міста.
Нагадаємо, Кіровоградщина відновлюватиме село на Херсонщині в рамках проекту “Пліч-о-пліч”.
Читайте також: Мешканця Кіровоградщини судитимуть за незаконну торгівлю гранатометами