У Кропивницькому покажуть документальний фільм про журналістів в окупації

Показ документального фільму «Окупація: ціна правди» відбудеться 6 червня у Кропивницькому в Креативному просторі “KOWO” о 18:00.

Про це з посиланням на «Медіабаза.Кропивницький» повідомляє Перша електронна газета.

Стрічка розповідає про життя українських журналістів, які під час війни опинилися в окупації та зазнали насилля з боку російських військових через свою роботу. Фільм є результатом роботи журналістів редакції “Слідство.Інфо”.

«Ми працювали над цим розслідуванням близько пів року, поспілкувалися з понад 20 українськими журналістами, яких викрадали, допитували та яким погрожували. Попри окупацію, вони продовжували робити свою роботу і не йшли на співпрацю з ворогом. Вони – справжні герої», – каже авторка фільму Яніна Корнієнко.

До фільму увійшли історії херсонського журналіста Олега Батурина, журналістки з Мелітополя Світлани Залізецької, київського журналіста Дмитра Хилюка та інших. Усі вони постраждали від рук росіян через те, що, попри складні обставини, намагалися розповідати правду про війну. У фільмі журналісти розповідають про методи, що використовують на окупованих територіях представники російського ФСБ, аби знищити професійну журналістику вже в перші тижні окупації.

Проєкт з дослідження воєнних злочинів проти українських журналістів “Слідство.Інфо” втілило разом з мережею “Репортери без кордонів” (Франція) та “Інститут масової інформації” (Україна).

Оиганізатор показу в Кропивницькому – «Медіабаза.Кропивницький».

Нагадаємо, 6 червня в Україні відзначатимуть День журналіста.

Читайте також:

У Кропивницькому запрацював медіахаб для підтримки журналістів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар