Олександрійці на День міста задонатили понад мільйон гривень на автівку для ЗСУ

Ілюстративне фото

З нагоди відзначення Дня міста олександрійці задонатили 1 мільйон 746 тисяч гривень на автомобіль для Збройних Сил України.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Олександрійську міську раду.

«Цими вихідними відзначали День народження міста, донатили на ЗСУ, збирали кошти, щоб підтримати наших захисників. Олександрійці – ви неймовірні, ви всі молодці. Я дякую кожному, хто знайшов можливість задонатити кілька гривень чи кілька тисяч. Дякую усім, хто долучився до організації заходів», – зазначив міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

Окремо  подякував підприємцям, які у непростий час для бізнесу задонатили від 10 до 30 тисяч гривень, представникам великого бізнесу, які перерахували від 50 до 500 тисяч гривень.

Також збір коштів проводився під час міських заходів до Дня міста.

У сфері культури на благодійних, звітних концертах і виставах зібрали 66 625 гривень.

Заклади освіти задонатили 97 252 гривні, у тому числі майже 78 тисяч гривень – гуманітарний ліцей на благодійному ярмарку «ДоброFest».

На спортивних заходах зібрали 89 070 гривень, у тому числі майже 60 тисяч клубом «Торнадо» на благодійному турнірі з настільного тенісу та майже 20 тисяч гривень на легкоатлетичному пробігу.

На заходах, що проходили у парку Шевченка, люди задонатили 76 600 гривень. Загалом до скриньок для підтримки військових вдалося зібрати 339 182 гривні.

Мета – придбати броньовані автомобілі для захисників із Олександрії.

«Зараз ведемо перемовини з нашими військовими, аби кошти, які місто зібрало до свого дня народження, вже сьогодні допомагали працювати на Перемогу», – підсумував Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, Облрада знову виділить мільйони гривень на армію

Читайте також: випускникам пропонують задонатити на ЗСУ, а не купувати квіти на “останній дзвінок”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар