«Щасливі серця»: у Кропивницькому провели благодійну акцію для дітей воїнів

Напередодні Дня захисту дітей, у Кропивницькому, провели вже традиційну акцію для дітей загиблих військовослужбовців «Happy hearts» – «Щасливі серця».

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградський обласний ТЦК та СП.

Цього разу, за сприяння органів місцевого самоврядування, до участі в акції мали змогу долучитися дітки із різних територіальних громад Кропивницького району.

Мета даного проєкту соціально-психологічна підтримка родин з дітьми, які втратили на війні батька чи матір.

“Під час участі в таких заходах і діти, і їх мами мають змогу не лише відволіктися від своїх проблем, але й налагодити нові комунікації, а також обмінятися досвідом щодо вирішення тих чи інших життєвих питань. Натомість наше завдання у співпраці з партнерами забезпечити платформу для таких зустрічей і сприяти, щоб вони залишили лише позитивні враження у кожного учасника”, – зазначив заступник начальника з морально-психологічного забезпечення Кіровоградського обласного ТЦК та СП підполковник Іван Шевчук.

З кожним заходом організатори проєкту урізноманітнюють розважальну програму та збільшують кількість локацій. Зокрема серед представлених цього разу були контактний міні зоопарк, катання верхи на конях, аквагрим, барбершоп, розваги в колі веселих аніматорів та смачні гостинці від спонсорів проєкту.

1

2

3

5

7

8

32

84

Нагадаємо, хвостаті лікарі людських душ: у Кропивницькому військові проходять реабілітацію зоотерапією

Читайте також: тяжкопоранені військові з Кіровоградщини поїдуть на реабілітацію в Австрію

Поширити:

Залишити коментар:

коментар