![344743315_1292318058066065_5697789674179547164_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2023/05/344743315_1292318058066065_5697789674179547164_n-678x381.jpg)
Дві сотні кущів троянд подарували небайдужі кропивничани, які забажали залишитися невідомими, комунальному підприємству “Благоустрій”.
Про це пише міська рада, повідомляє Перша електронна газета.
Квіти працівники підприємства одразу ж почали висаджувати на клумбах центральних вулиць обласного центру.
«Ці благородні квіти стануть справжньою окрасою міста. Висаджуємо троянду садово-паркову, грунто-покровну і бордюрну на клумби у середмісті, на Фортечних Валах, доповнимо круг на перехресті вулиць Андрія Матвієнка і Євгена Маланюка, де торік висаджували троянди від Покровської громади. Хочеться додати обличчю міста яскравих фарб, – зазначила головна агрономка підприємства Альона Ворона.
Працівники КП «Благоустрій» поспішають висадити на міські клумби розсаду квітів, які вирощують у теплицях підприємства, бо вона вже проситься у землю. Тож уже найближчими днями на площі Героїв Майдану з’явиться «вишиванка» з білої і фіолетової петунії, заквітнуть клумби на Соборній площі та перед міською радою, а також в інших районах міста.
Нагадаємо, 75 тисяч квітів планують висадити у Кропивницькому навесні.
Читайте також:
- Які квіти висадять навесні на клумбах у Кропивницькому
- Кропивницький «Благоустрій» розпочав продаж саджанців (ЦІНИ)