Стало відомо, в яких партіях виявили найбільше зрадників

Рух ЧЕСНО оприлюднив свіжі дані щодо зрадників України в лавах депутатів усіх рівнів.

У Реєстрі держZрадників, що наповнюється Рухом рівно рік, найбільше представників п’ятьох партій, йдеться в інформації, текст якої має Перша електронна газета.

Чільна п’ятірка має такий вигляд: Партія регіонів, ОПЗЖ, Опоблок,  Комуністична партія та «Наш край».

На першому місці — 185 представників нещодавно забороненої Партії регіонів. Саме вони готували підґрунтя для російського вторгнення та анексії Криму. На півострові, Донеччині та Луганщині досі є депутати місцевих рад, обрані від цієї партії на виборах 2010 року. Адже на тимчасово окупованих територіях чергові вибори не проводились.

Частина регіоналів після Революції Гідності втекли до росії чи окупованого Криму, а частина заснували такі проросійські партії, як ОПЗЖ та «Опозиційний блок». Саме ці партії посіли другу та четверту позиції за кількістю держзрадників.

Від ОПЗЖ в реєстрі 78 політиків, зокрема 22 нардепи 9-го скликання. Більша частина потенційних державних зрадників змінили свою проросійську риторику та продовжують працювати в парламенті.

А колишній співголова партії Юрій Бойко й досі має звання Героя України. Інший фігурант реєстру Нестор Шуфрич продовжує бути головою Комітету Верховної Ради з питань свободи слова.

Комуністична партія посіла четверту позицію (45 представників). Саме комуністи системно поширювали наративи російської пропаганди про примусову українізацію та нацистів, називали війну на Донбасі громадянською та виправдовували агресію росії.

На четвертому місці заборонена партія «Опозиційний блок». 28 його представників стали фігурантами реєстру. Переважно це місцеві депутати східних та південних регіонів, які під час повномасштабного вторгнення співпрацювали з окупантами.

Замикає п’ятірку рейтингу партія «Наш край» (23 представники). Частина політиків від неї перейшли на бік окупантів на Донбасі та очолили окупаційні органи влади, зокрема в Рубіжному, Троїцькому, Новоайдарську. Незважаючи на кількість потенційних зрадників та проросійську риторику, партію досі не заборонено.

12fd625f-63fa-9cb4-4fc2-70e4de9170ce

Серед депутатів, які представляють Кіровоградщину, в реєстрі зафіксований депутат Верховної Ради 7-го скликання від КПУ Володимир Кудря.

Нагадаємо, жителька Кіровоградщини “здавала” росіянам критичні та військові об’єкти двох регіонів.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар