Кропивницький: від газопостачання відключили квартиру, де отруїлись 6 людей

© vl.dsoua.com

Кропивницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» тимчасово відключила від газопостачання квартиру, у якій від витоку чадного газу постраждало шестеро людей. Тоді троє членів родини відбулись легкою формою отруєння, а ще троє потрапили до реанімації.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією підприємства.

Як пояснює головний інженер підприємства Володимир Шаповал, для з’ясування причин нещасного випадку було створено спеціальну комісію. Зокрема, до її складу ввійшли фахівці філії, експертно-технічного центру, територіального управління Держпраці, а також представники балансоутримувача та фірми, яка проводила перевірку димових і вентиляційних каналів на об’єкті.

Обстеження приміщення вже відбулось. Результати будуть відомі після проведення всіх необхідних експертиз і оформлення висновку комісії.

Нагадаємо, до реанімації двох дітей та бабусю «відправила» кухонна витяжка.

Наголошуємо: із початку року на Кіровоградщині стався лише один випадок витоку чадного газу. Згідно з попередньою інформацією, причиною цього стала кухонна витяжка. Під час її роботи виник ефект зворотної тяги, у зв'язку з чим продукти згоряння від газової колонки потрапили в квартиру.

Звертаємо увагу: у будинках, які обладнані приладами і апаратами з відводом продуктів згорання в димоходи, категорично забороняється влаштування витяжної вентиляції зі штучним спонуканням. Тож у разі необхідності монтажу газових приладів рекомендуємо першочергово отримати консультацію фахівців газорозподільного підприємства.

Читайте також: Що робити, коли в квартирі запах газу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар