У Кропивницькому відкрилася виставка фотопортретів дружин захисників України (ФОТО)

Виставка фотопротретів дружин захисників, які нині боронять Україну на передовій, із символічною назвою “Серцем з тобою” відкрилася у Кропивницькому Туристично-інформаційному центрі вчора, 1 березня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

 На виставці були присутні організатори мистецької акції, начальниця управління культури і туризму Анна Назарець, фотограф Олександр Майоров, журналісти.

“Розпочали проєкт “Серцем з тобою” 14 лютого – у День закоханих, а сьогодні, у перший день весни, представляємо фотопортрети 15 учасниць проєкту — дружин військових, які нині захищають нашу країну на передовій і завдяки яким ми маємо змогу проводити такі акції. Кожна учасниця проєкту обрала ті світлини, які їй сподобалися найбільше і їх вони відправлять своїм чоловікам на фронт, щоб показати, що вони у безпеці саме завдяки їм і чекають своїх коханих додому з перемогою”, – розповіла Анна Назарець.

Світлини, представлені на виставці, обирав фотохудожник Олександр Майоров на свій смак і погляд.

“Я не можу пояснити, чому обрав саме ці світлини. Це на рівні відчуття, вибрати з десятка кадрів саме цей.  Подивився на кадр і вловив саме ту емоцію, яку зафіксував фотооб’єктив”, – пояснює Олександр Майоров.

322

Кожна учасниця проєкту отримала у подарунок дві обрані світлини. Усі жінки щиро дякували організаторам за позитивні емоції і можливість надіслати своїм коханим на фронт такий теплий і гарний подарунок.

Виставку фотопортретів можна переглянути у ТІЦі протягом тижня, а потім її передадуть до Кропивницького художньо-меморіального музею імені Олександра Осмьоркіна.

image

4

32

33

44

99

333

444

Нагадаємо, у Кропивницькому відкрилася виставка про політв`язнів з Криму (ФОТО)

Читайте також: у Кропивницькому відкрили фотовиставку “Залізне ТрО” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар