Смолінський водоканал скоротив споживання електроенергії на 20% і зекономив понад 1,8 мільйона гривень

Смолінське водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у 2022 році скоротило споживання електроенергії на 20% і зекономило понад 1,8 мільйона гривень.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

«Завдяки скороченню втрат води вдалося зменшити кількість спожитої енергії. Порівняно з 2021 роком, у 2022-му підприємство зекономило 20% електроенергії. У грошовому еквіваленті – це 1 мільйон 850 тисяч гривень, перераховуючи на сьогоднішній тариф. Нове керівництво водоканалу продовжує працювати над зменшенням кількості поривів та переоснащенням підприємства. Зрушення є, і це головне!», – зазначив голова обласної ради Сергій Шульга.

Начальник Смолінського ВКГ Денис Островський розповів, що скоротити втрати води вдалося за рахунок новопридбаної техніки.

«Маємо справді значне скорочення втрат води на водогоні. Завдяки новому обладнанню наші бригади отримали змогу оперативно ліквідовувати пориви у важкодоступних місцях. Крім того, торік ми розпочали масову заміну старих засувок на нові. Це теж значно зменшує втрати води. Протягом року нам вдалося скоротити їх майже удвічі!», – наголосив Денис Островський.

З 2 лютого минулого року у Смолінське ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» призначили нового начальника Дениса Островського та головного інженера Віталія Коптілого.

1

8

11

Нагадаємо, будемо з водою: Кіровоградщина отримала генератори для водоканалів

Читайте також: незадоволених ремонтом доріг смолінців запрошують проінспектувати якість робіт

Поширити:

Залишити коментар:

коментар