Важливо

У Кропивницькому попрощалися з 23-річним воїном загиблим на Харківщині

Вчора, 17 січня, у Кропивницькому віддали останню шану Воїну-захиснику.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Кропивничанину Сергію Довгенку виповнилося лише 23 роки. Коли на рідну землю вдерлися російські війська,  він пішов  її захищати.

11 січня поблизу села Піщане на Харківщині автомобіль, в якому повертався із завдання командир зенітно-ракетного взводу, лейтенант Сергій Довгенко, потрапив під ворожий обстріл. Отримані молодим офіцером рани виявилися несумісними з життям.

“Сергій навчався в Класичній гімназії, це колишня школа №33. У нього була якась особлива, дуже яскрава посмішка, він буквально осяював нею весь світ довкола. Завжди в центрі шкільних подій, його дуже цінували вчителі, поважали однокласники. Був душею нашої школи. Після одинадцятого класу вступив до Льотної академії. Почалася війна, пішов захищати Україну, отримав офіцерське звання. Те, що трапилося, неможливо осягнути. Дуже велика втрата для нас усіх”, – розповідає кропивничанка Валентина Ланецька, класна керівниця Сергія Довгенка.

Всі, хто знав і любив його, прийшли на Алею почесних воїнських поховань Далекоcхідного кладовища аби віддати останню земну шану загиблому Воїну.

Панахиду відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

23

23

23

23

23

23

23

23

Нагадаємо, у Кропивницькому попрощалися із чотирма земляками-Героями (ФОТО)

Читайте також: сьогодні у Кропивницькому попрощалися з трьома захисниками (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар