У Бобринці відкриють хостел для переселенців

Підприємиця з Бобринця Вікторія Штурко завдяки грантовій програмі «єРобота» отримає кошти на створення хостелу у місті.

Про це за інформацією обласного центру зайнятості повідомляє Перша електронна газета.

Жінка, ділова діяльність якої пов’язана із сільським господарством впевнена, що нова бізнес-ідея, яку вона сьогодні має намір реалізувати, стане чудовим варіатном для переселенців, які приїжджатимуть до міста.

«У Бобринці я проживаю давно, тому знаю, що тут немає жодного хостелу чи готелю, де відвідувачі міста могли б зупинитися на певний час. У період воєнного стану це питання стало гострішим, адже Бобринецька громада одна з перших територій, які зустрічають тих, хто потерпають від бойових дій, що тривають на Херсонщині та Миколаївщині. Маючи власне приміщення, я вирішила облаштувати хостел для внутрішньо переміщених осіб та забезпечити їм необхідні умови для проживання. Я хочу, щоб тут вони змогли повернути собі відчуття спокійного життя, мали змогу елементарно приготувати поїсти, прийняти душ та попрати речі», – розповіла підприємниця.

У приміщенні вже завершили ремонт, триває облаштування кімнат. Подбала фопівчиня і про створення умов для мешканців  у період повітряних тривог: у хостелі облаштоване сховище, у якому є роздягальня, душова кабінка та туалет.

Щодо нових робочих місць, підприємниця створить їх два – техпрацівник та адміністратор.

У центрі зайнятості нагадують, що скористатися можливістю отримати мікрогрант можна за посиланням https://cutt.ly/WXk8T37.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар