«Дніпро-Кіровоград»: на капітально відремонтованому водогоні було вже три пориви

ОКВП "Дніпро - Кіровоград"

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» завершило службову перевірку через порив на водогоні.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ОКВП “Дніпро – Кіровоград”.

Відтак, 6 грудня керівник «Дніпро-Кіровоград» призначив службову перевірку через аварію на водогоні. На відрізку водогону, де сталася аварія, у 2018 році відбувся капітальний ремонт у рамках проєкту реконструкції, що фінансується кредитом Світового банку.

Серед імовірних причин фахівці підприємства назвали прорахунки в проєктних рішеннях у 2016 та 2018 роках, а також можливе використання неякісних матеріалів. Результати передадуть до наявного кримінального провадження у правоохоронних органах.

«З моменту реконструкції до сьогодні на об‘єкті мали місце вже три пориви. Фахівці проаналізували проєктні рішення та іншу наявну документацію, опитали раніше задіяних на об‘єкті працівників підприємства, а також детально вивчили матеріально-технічну складову робіт у 2016 та під час корегування проєкту у 2018 роках. Зібрані матеріали передамо правоохоронним органам, щоб долучили до відкритих раніше кримінальних проваджень», – зазначив в.о.гендиректора Олександр Пісний.

За словами керівника «Дніпро-Кіровоград», під час перевірки також з‘ясувалося, що за фактами реконструкції дюкерів у 2016-2018 роках правоохоронні органи проводили розслідування.

Олександр Пісний також підкреслив, наразі технічна рада «Дніпро-Кіровоград» працює над пакетом рішень, щоб у майбутньому унеможливити аварії на об‘єкті.

Нагадаємо, Кропивницький 5 діб був без води через водогін, який “реконструювали” за 47 млн.дол

Читайте також: «Дніпро-Кіровоград» отримало три водовози від Червоного Хреста

Поширити:

Залишити коментар:

коментар