«Дніпро-Кіровоград» звернулося до правоохоронців через поширення фейку

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» звернулося до регіональних Служби безпеки України, поліції та прокуратури з заявою про поширення у соцмережах недостовірної інформації, покликаної посіяти паніку серед споживачів.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на «ОКВП «Дніпро-Кіровоград» .

У заяві правоохоронців просять відреагувати на факти поширення у соцмережах недостовірної інформації про нібито отруєння саме водою, зокрема, встановити осіб та їхні мотиви.

«Вважаємо, що дії невідомих осіб (користувачів соцмереж), а саме поширення фейкової інформації, призводять до провокування паніки, розхитування суспільства та дискредитації підприємства», – сказано зокрема в заяві.

Також у документі зазначається, що воду ОКВП «Дніпро-Кіровоград» перевіряє постійно, аби унеможливити диверсії.

«ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (…) системно здійснює лабораторні дослідження води, вживає заходів щодо забезпечення безпеки підприємства, уникнення фактів диверсій», – наголошує підприємство у заяві.

Раніше обласне управління Держпродспоживслужби нагадало жителям області про необхідність обробки води після поновлення централізованого водопостачання перед її споживанням. Зокрема, кип’ятіння води має тривати не менше 10 хвилин від моменту закипання.

Нагадаємо, фейк про отруєну воду в Кропивницькому активно розганяють у соцмережах

Читайте також:UNICEF передав «Дніпро-Кіровоград» 60 мобільних резервуарів для води

Поширити:

Залишити коментар:

коментар