Фейк про отруєну воду в Кропивницькому активно розганяють у соцмережах

© istockphoto

Неправдиву інформацію про масове отруєння водою мешканців 101-го мікрорайону міста Кропивницького активно поширюють користувачі соцмереж.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Окрім Фейсбук-спільнот Кропивницького, інформацію поширюють користувачі й адміністратори (!) у спільнотах Світловодська, Олександрії та інших населених пунктів Кіровоградщини.

За інформацією, яку Перша електронна газета отримала з офіційних джерел, це спланована фейкова акція. До лікарень міста станом на 15 год. не надходило звернень щодо випадків отруєнння водою з міської водопровідної системи.

‘Лабораторією водопостачання Кропивницького ВКГ 07.12.2022 року о 12.20 були відібрані проби з 101-го мікрорайону м. Кропивницького, за такими адресами: просп. Університетський, буд.17/2, кв.119, просп. Університетський, буд. 21А, маг. “Файно маркет” та просп. Університетський, буд.23, к.1, аптека.
Визначені показники якості води за фізико-хімічними показниками відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”. Мікробіологічні показники за технологією проведення аналізу визначаються за 24 години, тому зможемо надати завтра’ – зазначають в ОКВП ‘Дніпро-Кіровоград’.

Нагадаємо, що фахівці рекомендують не пити воду з крану без попередньої теплової обробки, не зважаючи на місто проживання. Адже загальний стан водопровідних мереж не сприяє збереженню якості питної води. Ця рекомендація не стосується тих абонентів, які користуються стаціонарними системами фільтрування води.

Читайте також: Шахраї прикриваються іменем Райковича і ЗСУ, виманюючи гроші в людей

Поширити:

Залишити коментар:

коментар