Кіровоградщина четвертою в Україні отримала сучасний портативний рентгенапарат

Обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав від міжнародної організації PATH сучасний портативний рентгенапарат. Про це  розповіла гендиректор закладу Галина Горенко сьогодні, 7 грудня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

Кіровоградська область стала четвертою в Україні, якій передали нове обладнання.

«Для нас важливо мати такий апарат, адже не кожен житель області, особливо з віддалених сіл може приїздити на обстеження безпосередньо в медичний центр. Цей рентгенапарат дає змогу, наприклад, зробити контрольний знімок вдома у тяжкохворого, або обстежити багатодітну сім’ю, яка перебуває на обліку й онлайн передати результати рентгенологу в медичний центр. Крім цього апарат відпрацює повну зміну навіть за відсутності електропостачання», – розповіла Галина Горенко.

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю центр також отримав пересувний флюрограф на базі Mercedes.

«Маємо цифрове обладнання на базі комфортного і прохідного авто. Таким чином ми можемо планувати виїзні профілактичні огляди груп ризику безпосередньо в окремих громадах чи населених пунктах. У цьому напрямку ми співпрацюємо з первинкою. Знімки флюорографа, знову ж таки, можемо надсилати онлайн для аналізу медпрацівниками», – додала генеральний директор центру.

Окрім цього, у серпні цього року Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр отримав сучасний монітор пацієнта.

image

67

89

897

Нагадаємо, для регіонального центру планування сім‘ї придбали нове обладнання

Читайте також: лікарня Кіровоградщини отримала нове медичне обладнання від ЮНІСЕФ (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар