Гуманітарну допомогу з США отримав фтизіопульмонологічний медцентр

Кіровоградська обласна рада передала гуманітарну допомогу від американського благодійного фонду Help Heroes Of Ukraine обласному фтизіопульмонологічному медичному центру (колишній тубдиспансер).

Про це повідомила гендиректор закладу Галина Горенко, інформує Перша електронна газета.

«Зрозуміло, що сьогодні першочергове завдання для всіх – це підтримка військових і людей, яких війна позбавила дому. Проте проблема туберкульозу залишається і ми щодня діагностуємо та лікуємо хворих. Враховуючи специфіку нашої роботи, засоби гігієни завжди актуальні», – зазначила Галина Горенко.

Також обласна рада передала допомогу від американських благодійників волонтерам із Первозванівської громади. Загалом завантажили близько тонни.

Раніше допомогу отримали переселенці, що знайшли свій прихисток на Кіровоградщині, місцеві благодійні фонди, які допомагають військовим, а також медичні заклади.

Нагадаємо, фонд «Help Heroes of Ukraine» —створений земляками, які проживають у США задля допомогти українським захисникам і мирним громадянам. Кіровоградщина отримала від благодійників засоби гігієни, дитяче харчування, медикаменти, одяг і взуття, покривала та інші речі.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар