![мопед мотоцикл](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/08/40106819_314548159300695_4166599927637475328_n-678x381.jpg)
Власників мототехніки в Олександрійському районі просять не виїжджати та не заводити мотоцикли, квадроцикли, моторолери або мопеди під час сигналу «Повітряна тривога».
З таким проханням до земляків звертається начальниця районної військової адміністрації Ольга Коріненко, інформує Перша електронна газета.
“Також не варто використовувати бензопили, мотокоси, інші інструменти з двигунами внутрішнього згоряння до відбою тривоги. Це все допоможе краще виявляти і знешкоджувати безпілотники ворога” – зазначила посадовиця.
У соцмережах ще з початку повномасштабного вторгнення ширяться обурення мешканців Кіровоградщини з приводу гучних звуків, які видають мотоцикли і квадроцикли. Люди скаржаться на постійне перевищення швидкості і перегони, які влаштовують мотоциклісти на вулицях обласного центру та інших міст області, звертаються через соцмережі до представників влади і правоохоронців, але досі ніхто не реагував на ці прохання.
Після чергового масового обстрілу України, Олександрійщина першою відгукнулася на давні прохання земляків про дотримання режиму тиші під час повітряної тривоги.
Читайте також: Житель Кіровоградщини намагався незаконно перетнути кордон у гідрокостюмі (ФОТО)