Власників мототранспорту просять дотримуватися режиму тиші

Photo by Artem Bali from Pexels

Власників мототехніки в Олександрійському районі просять не виїжджати та не заводити мотоцикли, квадроцикли, моторолери або мопеди під час сигналу «Повітряна тривога».

З таким проханням до земляків звертається начальниця районної військової адміністрації Ольга Коріненко, інформує Перша електронна газета.

“Також не варто використовувати бензопили, мотокоси, інші інструменти з двигунами внутрішнього згоряння до відбою тривоги. Це все допоможе краще виявляти і знешкоджувати безпілотники ворога”  – зазначила посадовиця.

У соцмережах ще з початку повномасштабного вторгнення ширяться обурення мешканців Кіровоградщини з приводу гучних звуків, які видають мотоцикли і квадроцикли. Люди скаржаться на постійне перевищення швидкості і перегони, які влаштовують мотоциклісти на вулицях обласного центру та інших міст області, звертаються через соцмережі до представників влади і правоохоронців, але досі ніхто не реагував на ці прохання.

Після чергового масового обстрілу України, Олександрійщина першою відгукнулася на давні прохання земляків про дотримання режиму тиші під час повітряної тривоги.

Читайте також: Житель Кіровоградщини намагався незаконно перетнути кордон у гідрокостюмі (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар