Поліцейські Кіровоградщини нагородили молодь за відповідальність

У поліції Кіровоградської області нагородили переможців конкурсу відеоробіт у рамках профілактичної акції “Відповідальність починається з мене».

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сектор комунікації поліції Кіровоградщини.

Конкурс проходив з 1 липня по 25 серпня поточного року з ініціативи управління превентивної діяльності ГУНП в області та управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА.

До участі запросили учнівську та студентську молодь, зокрема внутрішньо переміщених осіб, для створення креативних авторських відео щодо негативного ставлення до шкідливих звичок, протиправних вчинків, а також пропаганди корисного дозвілля.

Роботи на конкурс підготували представники 17 територіальних громад. Після проведення відбіркового етапу, кращі з них надіслали до обласної комісії. У результаті було визначено три призових місця: перше посіла Бобринецька територіальна громада, друге – Знам’янська, третє – Соколівська.

Учора, 5 жовтня, очільник відомства Роман Козьяков та в.о. начальника управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина нагородили авторів найкращих відеоробіт і вручили їм подяки та цінні подарунки.

Також, за активну участь в організації проведення конкурсу, отримали подяки керівника ГУНП, начальника обласної військової адміністрації та голови обласної ради інспектори ювенальної превенції та профільного підрозділу ОВА.

1

4

5

6

7

8

9

11

12

13

Нагадаємо, школярка з Кіровоградщини перемогла у Всеукраїнському науковому конкурсі.

Читайте такожСтудент ЦДПУ переміг у міжуніверситетському літературному конкурсі

Поширити:

Залишити коментар:

коментар