Важливо

Студент ЦДПУ переміг у міжуніверситетському літературному конкурсі

Максим Бричка / © Артем Луценко у Facebook

Молодий поет з Кіровоградщини Максим Бричка зайняв перше місце у жанрі поезії і друге місце в жанрі прози у студентському міжуніверситетському конкурсі «Жива троянда», який традиційно проходить у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією викладачки ЦДПУ Світлани Ковтюх.

Максим Бричка – вихованець компаніївської літературної студії «Вершники», нині студент ІІІ курсу факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДПУ імені Володимира Винниченка – два роки поспіль перемагає в цьому конкурсі. Минулого року він виборов першість серед прозаїків.

На Кіровоградщині він відомий, як стипендіат підвищеної іменної стипендії міського голови Кропивницького, переможець конкурсу «Хмарочос», лауреат премії ім. В. Близнеця та премії ім. Ю. Яновського, який отримав спеціальну відзнаку для письменників Кіровоградщини від Станіслава Березкіна.

У 2019 році молодий поет з Компаніївки Максим Бричка дебютував у всеукраїнському літературно-мистецькому та громадсько-публіцистичному журналі “Золота пектораль”.

Нагадаємо, Кропивницькі художники розкажуть історії тих, хто наближає перемогу

Читайте також: бібліотека Чижевського припинила співпрацю з про-російськими видавництвами

Поширити:

Залишити коментар:

коментар