![=0](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-2-678x381.jpg)
Дві скрині монет, які у День міста Кропивницького передали представникам “Ощадбанку”, у перерахунку склали майже 14 тисяч гривень.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міської ради.
“Дякую всім, хто долучився до благодійної акції Національнального банку України і приніс монети в загальну скриньку. Працівники “Ощадбанку” їх порахували, разом кропивничани назбирали майже 14 тисяч гривень. Ці кошти банк уже перерахував на потреби наших захисників”, – відзначив заступник міського голови Олександр Мосін.
Ще влітку Кропивницький долучився до благодійної акції Національного банку «Смілива гривня». Скриньку для збору грошей розмістили в Центрі надання адміністративних послуг, щоб усі охочі могли долучитися до ініціативи та підтримати Збройні Сили України. Особливо активно приносили до скарбнички свої заощадження діти.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/09/0-1-532x509.jpg)
Нагадаємо, школярі Кропивницького долучилися до благодійної акції на підтримку ЗСУ
Читайте також: українців закликають здавати монети на підтримку армії