Важливо

Мешканці проблемного гуртожитку у Кропивницькому отримають ордери на житло

Вчора, 22 вересня, іще 22 мешканці гуртожитку по Університетському, 21, який рішенням Кропивницької міської ради передали у комунальну власність, отримали  ордери на власне житло.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міської ради.

Ці документи дозволять їм у подальшому нарешті реалізувати свої житлові права і приватизувати помешкання.

“Ці ордери і для вас, і для нас – велика перемога. Значну роль у цій ситуації відіграла і принципова позиція Андрія Райковича, який зараз очолює обласну військову адміністрацію, адже саме він скерував виконавчі органи і мав волю боротися за відновлення справедливості. Робота продовжується, зокрема для юридичного управління міської ради, адже ще тривають суди по скасуванню арештів, накладених на майно”, – наголосила керуюча справами виконавчого комітету міської ради  Світлана Балакірєва.

Разом з тим, вона закликала мешканців гуртожитку дбати надалі не лише про свої квартири:

“Нехай для вас стане спільною мета перетворити гуртожиток по Університетському з проблемного будинку, на зразковий”, – додала Світлана Балакірєва.

Люди дякували і не приховували той факт, що до останнього не вірили, що їх підтримають, і вся ця скандальна багаторічна історія, пов’язана із гуртожитком, дійде до свого логічного завершення із позитивним результатом для них.

Наразі триває вирішення найнагальнішої проблеми багатоповерхівки: розпочали ремонт покрівлі.

Нагадаємо, проблемний гуртожиток на Університетському повернули у власність громади

Читайте також: у Кропивницькому дві сім`ї лікарів отримають службове житло

Поширити:

Залишити коментар:

коментар