Куди повідомляти про вибухонебезпечні чи підозрілі предмети?

Ілюстрація

Повідомити про вибухонебезпечний чи підозрілий предмет можна через спеціальний додаток «Розмінування України» у вашому телефоні або на офіційному сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.

Додаток «Розмінування України» – це офіційне джерело повідомлення ДСНС України про виявлені вибухонебезпечні предмети. Завантажити додаток можна за лінком у Google Play i App Store  У додатку в декілька кліків можна повідомити про знайдений підозрілий предмет, зробити його фото, позначити його координати, зробити відео. Після цього можна відстежувати статус цього предмета і перевірити, чи його вже знешкодили. Крім того, тут є інтерактивна мапа з місцями, де виявили вибухонебезпечні предмети.

На сайті ДСНС України (https://dsns.gov.ua/) також все просто: клікаєте на жовтогаряче віконце «Мапа розмінування», далі на вкладення «Повідомити про мінування» і дієте за підказками.

Безпосередньо в самому онлайн-сервісі відображається мапа, на якій показано місця виявлення вибухонебезпечних предметів на території України, також інтерфейс сервісу містить рекомендації для користувачів у випадку виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета, а також найбільш розповсюджені вибухонебезпечні предмети та їхній короткий опис. Основною ж функцією сервісу є можливість подати заявку про виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета та в онлайн-режимі відслідковувати статус її виконання.

Дані сервіси були запроваджені з метою автоматизації процесу повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів від цивільного населення. 

Нагадаємо, як сапери з Кіровоградщини розміновують деокуповані території.

Читайте також: Сапер з Кропивницького Михайло Захарченко: «Ми просто виконуємо свою роботу»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар