Як обрати смарт-годинник

© pixabay.com

Виразний дизайн, новітні технології, надійність, продуктивність, баланс, швидкість, зручність, захист – це все про Smart-годинник, аксесуар і гаджет нового покоління. Smart-годинник став пристроєм, який вдало доповнює або й навіть заміняє смартфон.

Що ж такого розробники вклали в смарт-годинник, що він став улюбленим гаджетом нового покоління? Перш за все, це його функціональність, зручність і практичність secunda.com.ua/top-byudzhetnykh-smart-chasov/

Сьогодні існує величезний вибір смарт-годинників, які відрізняються дизайном, функціональною наповненістю та ціною. Щоб обрати саме свій гаджет, потрібно спочатку визначитися, чого ви хочете – вишуканий аксесуар, надійного помічника чи просто звільнити руки від телефону. Та чого б ви не чекали від свого нового гаджета, перш за все звертайте увагу на його надійність, безпечність, потужність батареї та характеристики екрану.

Якщо почати з візуального сприйняття, адже ми спочатку бачимо «обкладинку», а вже потім заглядаємо під неї, то виробники пропонують три варіанти дизайну корпусу:

  • чоловічий (більший, масивніший, з чіткими, часом грубими лініями),
  • жіночий (меншого розміру, з тонкими плавними лініями),
  • унісекс (поєднання дизайну корпусу, ремінця і кольорової гамми дозволяє носити таку річ усім охочим, не залежно від статі).

Та зверніть увагу, що часом елементарна заміна ремінця оновить ваш пристрій і підлаштує його під будь-який образ і стиль. Ремінці можуть бути еластичними силіконовими, шкіряними чи з різних шкіро-замінних матеріалів, металевими.

Для виготовлення корпусу використовують пластик, алюміній, сталь, титан, а екран роблять з мінерального або сапфірового скла – міцних і надійних матеріалів, які не перешкоджають роботу сенсорів у дисплеї.

Щодо типу управління смарт-годинником, то він може бути повністю сенсорним, з керівники кнопками чи гібридним. Багатьох може здивувати той факт, що тачскрін – це не обов’язковий атрибут усіх смартів.

Якщо аналізувати внутрішні характеристики смарт-годинників, то найперше на вибір гаджета впливає його сумісність зі смартфоном, адже їхнє з’єднання відбувається бездротовим шляхом (через Bluetooth чи Wi-Fi) і залежить від операційної системи обох пристроїв.

Серед функцій, якими наділені ці гаджети:

  • можливість приймати або відхиляти виклики,
  • активувати динамік і мікрофон смартфона або навушники,
  • виведення SMS повідомлень на екран,
  • сповіщення з месенджерів і пошти,
  • календар,
  • функція нагадування,
  • GPS-датчик і навігатор.

Також розумний годинник може працювати із сотнями додатків, які є у вашому смартфоні.

Оскільки він постійно увімкнений, підтримує зв’язок зі смартфоном і виконує ряд комунікативних функцій, то варто звернути увагу на потужність і витривалість (автономність) батареї вашого майбутнього смарта. І пам’ятайте: чим більше функцій ви увімкнете, тим швидше розрядиться батарея.

На які характеристики орієнтуватися, обираючи смарт-годинник, залежить тільки від самого покупця. Головне, переконатися перед покупкою, що саме цей гаджет видається вам зручним і надійним. Слід зважати і на ціну, бо «дорогий» – ще не означає «кращий».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар