На Кіровоградщині сауни і мийки платили за воду менше, ніж середньостатистична сім‘я

© business.diia

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» у рамках запровадженої програми з локального зонального моніторингу споживання вирахувало сауни, мийки, готелі і кафе, які за місяць сплачують менше, ніж середньостатистична сім‘я.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією в.о. гендиректора підприємства Олександра Пісного.

З результатами перевірки підприємство звернулося до правоохоронних органів.

«Результати нашого моніторингу показали, що фактично відбуваються крадіжки води в особливо великих обсягах. Якщо середньостатистична сім‘я з двох дорослих і двох дітей, впродовж місяця використовує до 20 кубометрів води, то, наприклад, одна з мийок сплатила всього за 9 кубічних метрів у травні цього року. У березні ще менше – за 4 кубометри. Ви в це вірите?! Ще один приклад – баня-сауна три роки поспіль систематично сплачує за 8,5 кубометра води щомісяця. І таких прикладів десятки. Усі факти ми передали до прокуратури і поліції. Тож зараз чекаємо на реакцію правоохоронців», – розповів Олександр Пісний.

Нагадаємо, Олександр Пісний виконує обов‘язки генерального директора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» з кінця грудня 2021 року. У лютому на підприємстві він створив технічну раду, до роботи в якій залучив провідних експертів.

Читайте також: 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар