Райкович позповів міністру охорони здоров’я про медичні потреби Кіровоградщини

Учора, 8 червня, на Кіровоградщині з робочою поїздкою перебував міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Він відвідав низку лікувальних закладів області, зокрема Добровеличківську ЦРЛ, обласну лікарню, першу поліклініку в обласному центрі, онкологічний диспансер, обласний центр екстреної швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградської ОВА.

Під час наради з начальником ОВА Андрієм Райковичем проаналізували роботу медичних закладів області в умовах воєнного стану. Віктор Ляшко акцентував на пріоритетах: виплаті заробітної плати, на максимально якісному наданні всього пакету медичних послуг, всебічній увазі до медиків – переселенців.

“Попри всі фінансові труднощі, провідні лікувальні заклади не зупиняються в розвитку, – зазначив Андрій Райкович. – Разом із тим, щоб завершити розпочаті до війни важливі проєкти, медицина області потребує певної державної підтримки. Це стосується встановлення ангіографа в приймальному відділенні обласної лікарні, завершення будівництва операційного блоку в ЛШМД, інфекційного відділення Олександрійської лікарні, придбання вартісного обладнання для онкодиспансеру”.

Начальник ОВА попросив персональної підтримки міністра в реалізації цих проєктів. У контексті уваги до медиків – переселенців Андрій Райкович зазначив, що в рамках діючої програми забезпеченням службовим житлом медиків тепер включені і родини лікарів ВПО. І такі приклади, зокрема, вже реалізовані в Кропивницькому.

Нагадаємо, сім`я лікарів-переселенців отримала службову квартиру у Кропивницькому.

Читайте також: МОЗ вводить новий пакет медичних гарантій на хірургічні операції

Поширити:

Залишити коментар:

коментар