Київська будкомпанія надасть проєктні пропозиції будівництва житла для переселенців у Кропивницькому

© pixabay.com

Сьогодні, 3 червня, у обласній військовій адміністрації відбулась робоча нарада з будівельною компанією ТОВ «Б19» щодо вивчення пропозицій з сучасних технологій в житловому будівництві.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську ОВА.

Так, Кіровоградщина – один з 16 регіонів України, де впроваджуватимуть проєкти будівництва нового житла для внутрішньо переміщених осіб.

Під час наради представники компанії ТОВ «Б19» розповіли про свої пропозиції щодо проєктів будівництва, конструкцій та матеріалів.

«Компанія ТОВ «Б19» є експериментальним майданчиком Київського національного університету будівництва та архітектури. Наше виробництво дозволяє будувати будинки із тришарової залізобетонної панелі. Підприємство є одночасно і виробником, і забудовником», – розповів директор ТОВ «Б19» Ігор Папуч.

За його словами, завдяки модульній технології будівництва та швидкомонтованій системі, процес зведення будинків скорочується вдвічі.

Надалі міська рада надасть будівельникам технічне завдання та вихідні дані, аби вони могли сформувати проєктні пропозиції.

Нагадаємо, на Кіровоградщині планують збудувати 20 п`ятиповерхівок для переселенців

Читайте також: на Кіровоградщині 47 місцевих підприємств будуватимуть житло для переселенців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар