Медику 57 бригади потрібне нове авто для перевезення поранених

Кропивничанин Ренат Ібрагімов – медик 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, який не має транспорту, щоб перевозити поранених.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією дружини воїна.

На війну він поїхав на власному автомобілі, яким вивозив з передової поранених та загиблих. Під час одного з таких виїздів потрапив під обстріл – авто повністю розбите.

Воїн змушений звернутися за допомогою до всіх небайдужих, щоб спільними зусиллями купити позашляховика на заміну розтощеному авто.

Долучитися до цієї справи можна, перерахувавши будь-яку суму на картку його дружини  – Приватбанк 4149 4999 9251 6870 Наталія Ібрагімова.

Нагадаємо, 57-ма ОМПБ була сформована у 2014 році у Кропивницькому на основі 17-го, 34-го та 42-го окремих мотопіхотних батальйонів (колишніх батальйонів територіальної оборони). Її підрозділи брали активну участь у бойових діях АТО та ООС. 24 серпня 2015 року бригаді вручено Бойовий прапор.

5 червня 2018 року відбувся урочистий вхід підрозділів 57-ї  ОМПБ у місто Нова Каховка Херсонської області на нове місце дислокації. Стройова частина бригади досі розташовується у Кропивницькому.

Читайте також: Як знайти рідних, які несуть службу у 57 ОМПБр – офіційна інформація

Поширити:

Залишити коментар:

коментар