Гайворонською вузькоколійкою курсують два потяги до Рудниці

фото «Одеська залізниця»

У жовтні 2021 року після півторарічного простою було відновлено курсування приміського поїзда між Вінницькою та Кіровоградською областями вузькоколійним маршрутом Гайворон – Рудниця, а минулого тижня було додано ще один, денний, потяг. Незважаючи на тимчасові зміни в маршрутах частини потягів по Україні, цей продовжує курсувати за маршрутом.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Укрзалізниці.

Ідеться про найдовший маршрут вузькоколійки в Європі – близько 130 кілометрів.

Вузькоколійка наразі активно використовується також переселенцями, які знайшли в регіоні тимчасовий прихисток від війни. Тільки в Гайвороні та Бершаді їх близько 10 тисяч!

Вартість квитка за повним маршрутом, від Гайворона до Рудниці, — 32 гривні.

Доданий денний поїзд №6271/6274 з Гайворона відправляється об 11:03, прибуває до станції Рудниця о 14:48. Зворотно відправляється о 15:52 і прибуває до станції Гайворон о 19:59. Він курсує тричі на тиждень: щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі.

Поїзд №6273/6272 Гайворон – Рудниця курсує щодня. Відправляється з Рудниці о 04:05, прибуває до Гайворона о 07:51. З Гайворона відправлення о 17:20 і прибуття в Рудницю о 21:03.

Зупинки передбачені на станціях Передбужжя, Жданове, Лугова, Осіївка, Устя, Киріївка, Бершадь, Яланець-1, Яланець-2, П’ятківка, Дохно, Куренівка, Щербакове та Нефар.

Нагадаємо, маршрут “Гайворон – Рудниця” відновили минулої осені.

Читайте також: Як гості з Польщі взяли участь в ретро-поїздці на Гайворонщині (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар