Працівника судохорони, який за хабар допомагав уникнути мобілізації, взяли під варту

© Суспільне Кропивницький

Ленінський районний суд Кропивницького обрав запобіжний захід працівнику судової охорони, якого підозрюють у хабарі за довідки, що дозволяють уникнути мобілізації. Ідеться про тримання під вартою на 60 днів з правом застави.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Чоловіка затримали 6 травня о 12:10. Йому повідомили про підозру за статтею 369 частини 2 Кримінального Кодексу України “Зловживання впливом”. Санкція – від трьох до восьми років ув’язнення з конфіскацією майна.

Під час засідання прокурор Сергій Ожог просив суддю обрати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів. А суму застави – один мільйон гривень. У разі внесення застави, підозрюваний не повинен залишати місце проживання і віддати закордонний паспорт.

Захисник підозрюваного Володимир Мусієнко просив обрати запобіжний захід – особисте зобов’язання або поруку. Сказав, що застава один мільйон гривень – недоцільна. Статтю, за якою судитимуть, підозрюваний вважає необґрунтованою. Він просив суддю врахувати, що в нього неповнолітня дитина, дружина і батько, яким треба допомагати. Їхати з Кропивницького не збирається, сказав він.

Суддя ухвалив рішення: обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб з правом внесення застави 198 тисяч гривень. У разі її внесення – з’являтися до слідчого та здати на зберігання паспорти.

Нагадаємо, працівника судової охорони затримали у центрі Кропивницького під час отримання хабаря – за 7 тис. доларів посадовець допомагав ‘відкосити’ від служби.

Читайте також: Чоловік дав хабаря поліцейському, щоб його авто не віддали ЗСУ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар