Кропивницький ярмаркує перед Великоднем: частина виторгу піде на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Кропивницька міська рада
Сьогодні, 22 квітня, у Кропивницькому відбувся ярмарок, виторг якого частково  передадуть на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

 “Навіть в умовах війни життя має продовжуватися, економіка працювати, тим більше для деяких підприємців, які перебазувалися з інших міст у Кропивницький це і гарна нагода познайомити кропивничан зі своїм бізнесом та продукцією, як наприклад для київського ФОП, який займається продажем кави”, – повідомляє пресслужба міської ради.

Головним товаром сьогоднішнього ярмарку стали паски — тут можна знайти і традиційні, і патріотичні, і крафтові від кропивницьких  виробникиків — кафе “Зустріч”, ТОВ “Лідер”, мініпекарні із селища Гірничого, ГО “Разом ми сила”, ТОВ «Кіровоградхліб 2014» , ФОП «Майстерня випічки».

Також більш ніж три десятки яток з різним крамом та харчовими продуктами для великоднього кошика — ковбаси, копченості, різна риба, овочі та зелень, сири, меди і навіть вина місцевого виробництва.

 “Асортимент на ярмарку більш ніж достатній, і це при тому, що багато виробників не змогли взяти участь через логістичні проблеми, а подекуди навіть через брак товару через війну”, – відзначила начальниця управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Алла Козлова.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар