Важливо

У Новомиргородській громаді кілька сіл ініціювали перехід парафій до ПЦУ

УНІАН

Жителі селища Капітанівки зібралися з вимогою переходу парафії від УПЦ (МП) до Православної церкви України вчора, 27 березня.

Про це повідомляють Новомиргородські вісті, спираючись на повідомлення у ФБ ініціаторів переходу.

Видання наводить дописи до повідомлення, які висвітлюють точки зору як прихильників ініціативи, так і супротивників.

«Жителі селища одноголосно виступили за єдину помісну церкву, а отже єдину Україну в усіх аспектах суспільно-політичного життя. Сьогодні у Свято-Успенському храмі, у якому настоятелем є протоієрей отець Іоан, на загальних зборах капітанівської релігійної громади більшістю голосів було ухвалено перехід храму до Православної Церкви України.

Однак у даній ситуації є люди, які проти цього переходу: це духовенство Кіровоградського собору на чолі з митрополитом Іосафом та благочинний Новомиргородського благочиння отець Ярослав Кушнірчук та окремі св’ященнослужителі Новомиргородського благочиння.

Також серед тих, хто активно підтримував Московський патріархат та відстоюваювали російську церкву в Капітанівці були місцеві жителі, фермери та підприємці…» – йдеться в повідомленні про проведення зборів.

Видання нагадує, що у Новомиргороді громада вимагала у 2019 році переходу до Православної церкви України, та всі спроби громади перейти до іншої структури залишилися безрезультатними.

З власних джерел «Новомиргородські вісті» дізналися, що з аналогічними вимогами 2 квітня збираються прихожани з Турії цієї ж громади.

Читайте також:

У Новомиргороді будуватимуть храм ПЦУ

У Світловодську почали будувати церкву ПЦУ (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар