Сергій Шульга розповів про створення індустріального парку на базі Смолінської шахти

Для збереження робочих місць і бюджетних надходжень до Смолінської громади обласна і місцева ради розглядають можливість створення індустріального парку як альтернативу роботи Смолінської шахти.

Про це голова обласної ради Сергій Шульга заявив в ефірі «Суспільне.Кропивницький», інформує Перша електронна газета.

«Нам сьогодні важливо спрацювати на випередження, напрацювати альтернативний план дій на випадок, якщо Київ прийме рішення про закриття Смолінської шахти. Коли це точно станеться – не відомо. Але дуже важливо запропонувати механізм, який не допустить соціального вибуху. Якщо говорити про так зване «сухе» закриття шахти і використання інфраструктури промислового об‘єкту, а там є допоміжні підрозділи зі своїми комунікаціями, то земельну ділянку, яку пропонує голова громади і яка знаходиться поряд із шахтою, можна розглядати для створення індустріального парку. Головне завдання – зберегти, робочі місця та надходження до бюджету громади», – зазначив Сергій Шульга, відповідаючи на запитання журналіста Василя Левицького про проблеми на урановидобувних шахтах регіону.

c53508dc063e7c7f4603cbede570d9b0.jpg

Голова обласної ради нагадав, що на адресу депутатського корпусу вже надходили звернення гірників про напрацювання дорожньої карти як альтернативи можливому закриттю Смолінської шахти.

Як уже повідомлялося, обласна рада на сесії 23 грудня підтримала звернення шахтарів і клопотатиме про зняття з розгляду Верховної Ради законопроекту №3663.

Читайте також: Сергій Шульга назвав роботу депутатів протягом року «політично виваженою»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар