Важливо

Холодний неон в рекламі — креативність й яскравість

Головне завдання реклами — привернути увагу, утримати її на той час, щоб людина встигла запам’ятати інформацію. Динамічна та яскрава картинка робить це краще за звичайне зображення. Неонові вивіски вже давно стали символами мегаполісів. З їх блиманням асоціюється нічне життя великих міст.

Тепер вигідною альтернативою класичному став холодний неон. Це гнучкий кабель з ПВХ, всередині якого розміщена мідна жила. Плівка на поверхні шнура надає колір сяйву. Придбати холодний неон на замовлення можливо для оформлення вивісок чи для прикраси бару, клубу, магазину. Така рекламна конструкція добре привертає увагу, та має привабливий вигляд.

Сфери використання холодного неону

Перевагами холодного неону стали його гнучкість та безпечність. Кабель легко монтується в будь-які конструкти, просто ріжеться. Він стійкий до кліматичних умов, тому використовується в зовнішній рекламі. Холодний неон навіть розташовують в акваріумах.

Безпечний та економний холодний неон виконує наступні функції:

  • рекламні;
  • декоративні;
  • інформаційні;
  • іміджеві.

За допомогою гнучкого шнура різних відтінків прикрашаються вивіски, рекламні надписи, вказівники. В барах, кафе, магазинах, та інших торговельних площадках, виготовляються пано, яскраві зазивні написи, зображення. Завдяки холодному неону створюють цікаві декоративні елементи в інтер’єрі. Шнуром холодного неону підсвічують сходи, темні коридори, вказуючи напрям руху.

Характеристики та принцип дії

Винайдення холодного неону набагато спростило створення рекламних конструкцій. Цей матеріал монтується в важкодоступних місцях завдяки легкості роботи з ним. Шнур світиться при напрузі 12 вольт. Працює як від батарейок, так і від електромережі. Має низьке споживання енергії. Рівномірно світиться сам кабель, та ще й дає відблиск навкруги себе.

Конструктивно кабель холодного неону виглядає наступним чином:

  • внутрішня оболонка з ПВХ;
  • мідна жила всередині;
  • шар електролюмінофора між ними;
  • мідні провода;
  • зовнішня кольорова оболонка.

Перевагами холодного неону стала низьке енергоспоживання, безпечність, легкість монтажу. Оболонки з ПВХ надійно ізолюють провід, тому даний вид підсвічування можна монтувати на дерев’яних та тканинних поверхнях. Холодний неон використовують зовні, він стійкий до вологи та перепадів температур. Сам шнур не нагрівається, тому відсутній ризик плавлення та загоряння.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар