Всі комбінації номерних знаків у вільному доступі для автовласників Кіровоградщини

@ Фото регіонального центру МВС

Відтепер всі комбінації номерних знаків у вільному доступі для автовласників Кіровоградщини. Новий сервіс ГСЦ МВС  “Наявність номерних знаків” дає можливість дізнатися онлайн про усі доступні для закріплення номери та підібрати найкращі для свого авто.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби РСЦ МВС в Кіровоградській області.

І якщо аналогічний сервіс, що функціонував раніше, дозволяв шукати номерні знаки лише з категорії “платних”, відтепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні в сервісних центрах МВС номери.

Є два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку.

Наявність в області” — обравши цей критерій пошуку, можна легко дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та сервісних центрів МВС,  де вони  є на цей час.

Вказавши у полі “Пошук” номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому.

Числова комбінація” — за допомогою цього критерію можна легко знайти омріяну комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто, після закріплення номерний знак не відображатиметься. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому.

Нагадуємо, що на сайті ГСЦ МВС також працює інформаційний онлайн сервіс “Калькулятор вартості реєстрації ТЗ” та сервіси з онлайн перевірки документів, зокрема посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія.

Читайте також: Камери автофіксації порушень ПДР встановили на перехресті у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар