Важливо

Холодильник вбудований в кухню: переваги рішення

Холодильник вбудований в кухню – зручне рішення, що дозволяє знизити рівень шуму і виділення тепла холодильником, а також вирішити питання його «присутності» на кухні максимально естетично. Бездоганно така техніка вписується в маленькі кухні.

Особливості вбудованого холодильника

Говорячи про вбудовану техніку, варто відзначити наступні її особливості:

  • Компактність. Внутрішній об’єм вбудованого холодильника буде меншим, ніж звичайного, але місця він займає теж набагато менше. Вбудована техніка дозволяє візуально збільшити площу кухні, що актуально при її малому розмірі;
  • Устрій дверей холодильника. Особливістю вбудованих холодильників є відсутність зовнішньої панелі біля дверей – замість цього вони оснащені системами для кріплення фасадів. Завдяки цьому холодильник можна помістити не тільки в шафу, а й в тумбочку, барну стійку;
  • Вартість. Вбудована техніка зазвичай коштує дорожче, так як їй необхідні велика теплоізоляція і спеціальні системи кріплення фасадів. Ціна буде варіювати в залежності від кількості дверцят, камер, розміру, додаткових функцій і бренду, звичайно ж.

Щоб зробити вдалий вибір, визначтеся з власним бюджетом і бажаними додатковими функціями – багато з них виявляються непотрібними рядовим користувачам.

Габарити холодильника

Так як вбудований холодильник йде в зчепленні з меблями, планувати це потрібно заздалегідь – на етапі створення дизайн-проекту вашої кухні. Або згодом вам потрібно буде підібрати холодильник під конкретні розміри меблів.

Обсяг холодильника варто розраховувати, виходячи з кількості домочадців – одному-двом людям досить 120 літрів, для трьох – 150 літрів, а на велику сім’ю варто брати як мінімум 180-200 літрів. Родині з п’ятьох людей вже може знадобитися близько 300 літрів.

Висота холодильника також визначається в залежності від того, хто переважно буде ним користуватися – для дітей зручнішим буде варіант висотою 150-160 см, а дорослим можна і вище. У маленьких кухнях тільки високі холодильники, заховані в меблі, рятують від нестачі місця.

Технічні характеристики

Вибираючи холодильник, зверніть увагу на такі параметри:

  • Управління – електронне (через сенсорне табло) або механічне (регулятор всередині холодильника);
  • Компресор – інверторний (постійно підтримує температуру, продовжуючи термін служби холодильника), звичайний (працює циклами: охолодження – пауза – охолодження);
  • Клас енергоспоживання – найкраще А +, А ++ і А +++, вони споживають менше електроенергії при збереженні ефективності;
  • Система розморожування – No Frost або крапельна є зручними сучасними варіантами.

Також зверніть увагу на різні температурні зони в холодильнику для зберігання різних продуктів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар